X
X

Tüm Hosting Paketlerinde Özel Fiyatlar ilk ödeme periyodunda geçerli %20 indirim fırsatını kaçırmayın! İndirim Kodu : Hostingadresi10

Hakkımızda

Hostingadresi.com

Hostingadresi.com olarak 2022 yılında çıktığımız bu serüvende Alan Adı uzantılarının satışını ve desteğini müşterilerimize sağlayarak, Alan adı hizmeti vermekteyiz. Alanında uzman personellerimizin geliştirdiği ara yüz sayesinde müşterilerimizin ürünlerini web tabanlı ara yüzlerde online olarak yönetebilme özgürlüğünü sunmaktayız. Kurumsal ve Bireysel olarak sizlere hizmet sunmak amacıyla Hostingadresi.com olarak faaliyete başladığımız günden itibaren müşterimize kesintisiz, güvenilir ve hızlı ürünlerimizi ve hizmetlerini sunmaktayız. Sunulan ürünlerde ve hizmetlerde kesintisiz ve kalite ölçüsünde sizlere hizmet vermeyi amaç edinmiş Hosting faaliyeti gösteren bir web sitesiyiz.

Kurumsal Hosting dünyasında gösterdiğimiz pazarlama faaliyetleri sayesinde bireysel pazarlamada aynı faaliyeti ağırlığını yenilikleri hizmetleri müşterilere sunmak üzere yeni yatırımlar yapmayı ilke edinmiştir. Bireysel ve Kurumsal olarak sunduğumuz hizmetlerin kalite ölçüsünde müşterilerimize faydalanması amacıyla hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Kurumsal ve Bireysel olarak yaptığımız faaliyetlerde sektörde adımını güçlendirerek ismini duyurmayı amaç edinmiştir. Türkiye de verdiğimiz hizmetler neticesinde şirketimizin kalitesini ve adını duyurmayı bir adım daha yaklaştığımızı buradan duyurmaktayız.

Virtual Dedicated Server olarak da adlandırılır ( VPS ) olarak adlandırılan ürünlerimizi müşterilerimize kullanımını sunarak, bu hizmetlerden kullanıcılarımızın faydalanmasını sağlamak amacıyla en iyi şekilde hizmet etmekteyiz. Özellikle VPS kiralayarak müşterilerimiz web sitesi, e- ticaret sayfası ve blog sayfasıyla kullanıcıları kesintisiz ve kaliteli bir hizmet sunmak amacıyla en iyi VPS Server hizmet ve aynı zamanda Hosting hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz VPS server sunucularıyla sanallaştırma teknoloji ile fiziksel bir sunucuya bağlanarak en üst düzeyde kalite ölçüsünde hizmet vermeyi Hostingadresi.com olarak hizmet etmeyi amaç edinmiştir.

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi kalite standartlarını geliştirmek ve korumak için daima gelişen yeni teknoloji dünyasını aktif şekilde takip edip bu yenilikleri müşterimizin ürünlerinde uygulamayı ve müşterilerimize faydalanmasını amaç edinmiştir. Teknoloji dünyasında gelişen yenilikleri sadece takip etmeyi kalmayıp bunları en iyi şekilde müşterilerimizin hizmetine sunmayı özen göstermekteyiz. Müşterilerimize en iyi hizmet sunmak için alanında yenilik öncüsü olan hosting firmaları ile iş ortakları ile faaliyetlerimizi yürütmeyi amaç edinmiştir. İş ortakları ve Tedarikçi firmalar konusunda gösterdiğimiz bu özenli çalışmaları tamamen müşterilerimize en iyi kaliteyi ve desteği sağlayabilmek içindir.

Türkiye piyasasında ve Reseller ve Hosting pazarında yürüttüğümüz Kiralık ve Özel Sunucular, VMware hizmetler sunan bulut tabanlı sunucuyuz. Barındırılan Özel Bulut ve Openstack tabanlı Genel Bulut hizmetlerimizle beraber sizlere hizmet vermektedir. Müşterilerimizin gereksinimlerini firewall sunucu yönetiminde müşterilerimize ve kullanıcılarımıza yenilikçi hizmetleri sunmaktayız. Yeniliklerle sizlere sunduğumuz sunucuları ve Veri Merkezi hem kendi sahip olduğumuz yenilikçi ağa müşterilerimize sunuyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz bu yeniliklerin yanında kesintisiz destek ve bakım konularında sorumluklarını destek sunmaktayız. Hosting ve Sunucu sektöründe en düşük ve kaliteli ölçüde kullanımında faaliyeti olan PUE derecelendirmede bir tanesi sahip olarak bu yolda müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Sunduğumuz hizmetler doğrultusunda müşterilerimize Özel Yazılım ve Firma Temaları ile, en iyi internet çıkışları aynı zamanda donanım ile birlikte sağlayarak, Bireysel ve Kurumsal olarak faaliyet sunmayı hedef edinmiş bir kurumsal şirket politikası yürütmekteyiz.

ALAN ADI
HOSTING
SUNUCU
Önemli Bilgiler
;?>templates/hostc/assets/js/main.js"> Top