X
X

Tüm Hosting Paketlerinde Özel Fiyatlar ilk ödeme periyodunda geçerli %20 indirim fırsatını kaçırmayın! İndirim Kodu : Hostingadresi10

Kişisel Veriler ve Genel Gizlilik Sözleşmesi

Taraflara Bilgilendirme

Gizlilik ilkeleri Hostingadresi İnternet Bilişim Hizmetleri tarafından gizlilik sözleşmesi konusunda sorumluk tespiti için yayınlanmıştır. İP adreslerin ürünlerimizin ve suncularımızın problemlerin giderilmesinde ve firmamızın (Hostingadresi) yetkilendirilmesi ve yönetilmesi için kullanılacaktır. İP adreslerin, ürünlerin siparişlerinde müşteri profilini tanımak ve demografik verileri toplaması için kullanılacaktır. Firmamızın (Hostingadresi) ver, tabanında kayıt olan müşteri profilleri iletişim bilgileri kişisel bilgiler dahil bütün bilgiler belirtilmektedir. Müşteri sürecinde ve Müşteri olma sürecini tamamlarken istenilen bilgiler alan adı hizmeti bilgilendirme, faturaların oluşturulması ve acil durumlarda kullanılmaktadır. Müşteri profilleri isteğe bağlı bilgileri silinememektedır sadece erişimleri kısıtlanmaktadır. Alınan hizmetler ve ürünlerin finansal bilgilerin bedellerin tahsil edilmesinde ve gerekli durumlarda kullanılacaktır. Müşteriye özel bilgiler müşterilerimizin müşteri profillerine girişlerinde ve gerekli durumlarda kimlik bilgilerin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatiksel veriler ve bilgiler müşteri profil bilgileri ayrıca firmamızın (Hostingadresi)nde saklanmakta ve toplanmaktadır. Toplanan bilgiler tüm durumlarda kullanılabilmektedir. Firmamızın (Hostingadresi) hareketlerin izlenmesi, müşteriye özel hizmetlerin ve içeriklerin sağlanması durumunda kullanılacaktır. Kişisel bilgiler 2.'ci veya 3'cü kişiler kesinlikle paylaşım yapılmıcaktır. Bu bilgiler Yasal otoriteler ve Hukuki durumlarda hukuki birimler paylaşım sağlanacaktır. Gizlilik politikası sadece hostingadresi.com sorumludur diğer web siteler ile bağlantı kesinlikle yapılamaz.

Müşteri Profili ve Güvenliği

Firmamızın (Hostingadresi) kişisel bilgi kaybının, bilgilerin izin verilmeden kullanımının ve izinsiz değiştirilmesini engellemek ve korumak için güvenlik önlemleri alınmaktadır. Firmamız üzerinede ( Hostingadresi) SSL Güvenlik sertifikası kredi kartı ödemeleri Comodo ile şifreli olarak kredi kartı ve banka bilgileriniz iletilmektedir. Banka kartı ve Kredi kartı bilgileri firmamızın (Hostingadresi) üzerinde kaydedilmemektedir. Kullanılan kart bilgileri görülmemektedir. Firmamız (Hostingadresi) hosting sektöründe teknoloji standartlar ölçüsünde Windows 2012 Server, Linux güçlü teknolojiları ile çalışılmaktadır. Gelişen teknoloji gelişmeler takip edilip firmamızın (Hostingadresi) üzerinde hizmetlere ve ürünlere uygulanmaktadır. Müşteri profillerini müşterilerimiz dilediği zamada tam anlamıyla değiştirme hakkına sahip değildir. Sipariş edildikten sonra herhangibi siparişler ilgili değişiklik yapılması için Destek alınabilir fakat bu gibi değişiklerin yapılması firmanın İnsiyatifinde olan bir konudur.

ALAN ADI
HOSTING
SUNUCU
Önemli Bilgiler
;?>templates/hostc/assets/js/main.js"> Top